خدمات سئو سایت (SEO)

تیم متخصص ما برای ارائه بهترین خدمات جستجوگرها جهت برآوردن نیازهای خاص بازاریابی در بخش تخصصی شما در اینجا حضور دارد. ما مفتخریم که بسته کاملی از خدمات جستجوگرها را ارائه می دهیم که شامل هر مرحله مختلفی برای به دست آوردن کاربران با کیفیت است، همانطور که در ادامه می خوانید:

 
 

 

seo-banner

تحقیق کلمه کلیدی

اولین قدم ضروری برای هر استراتژی موفقیت آمیز در جستجوگرها ، درک کلمات کلیدی مخاطبان هدف شما هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما است.

بررسی رقبا

در تجزیه و تحلیل عمیق رقابت مستقیم خود برای درک وضعیت فعلی ، دشواری جایگاه خود و کشف فرصت ها هنگام رقابت در رتبه بندی کلمات کلیدی.

سئو فنی (تکنیکال)

این یک مرحله اساسی از هر استراتژی موفقیت آمیز SEO است ، ما اطمینان حاصل می کنیم که وب سایت شما تمام دستورالعمل ها و توصیه های فنی موتورهای جستجو را رعایت کرده و آنها را به درستی ارجاع می دهد.

سئو داخلی

ما محتوای شما را برای جلب نظر کاربران ، مشتریان بالقوه و موتورهای جستجو ایجاد و به روز می کنیم. برای ارتقا your رتبه بندی ، محتوای وب سایت شما باید نشان دهنده کلمات کلیدی مرتبط با صنعت شما باشد.

لینک سازی

موثرترین راه برای دستیابی به اقتدار و رتبه بندی SEO در استراتژی SEO شما. ما در حال ایجاد نمایه پیوند خروجی شما هستیم تا محبوبیت وب سایت شما را افزایش دهیم و رتبه بندی بهتری کسب کنیم تا بازدید و بازده بیشتری داشته باشیم.

گزارش ماهانه

لینک ها ، رتبه بندی و ترافیک ارگانیک خود را دنبال کنید. ما در حال ارسال یک گزارش ماهانه شخصی هستیم که شامل تمام اطلاعات لازم برای پیگیری کار و دستاوردهای ما است.

دیگر خدمات SEO

آژانس ما کاملاً تخصصی و متمرکز بر خدمات جستجوگرها است، تا بتواند در نتایج جستجو قدرت دید شما را داشته باشد. استراتژی های SEO ما به معنای افزایش قابل توجه در بازدید و مواجهه آنلاین با مشتریان شما است.
ppc campain

کمپین های PPC

کمپین های پرداخت به ازای هر کلیک تأثیر مستقیم بر میزان بازدید شما دارند و در معرض دید برتر وب سایت شما قرار می گیرند تا به بالای SERP دسترسی پیدا کنند.

social media marketing

سوشال مدیا

یک طرح موثر بازاریابی اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا با مخاطبان هدف خود ارتباط مثبتی برقرار کرده و شهرت و شناخت برند خود را افزایش دهید.

content strategy

استراتژی محتوا

با مخاطبان هدف خود از طریق یک استراتژی شخصی درگیر ایجاد محتوایی عالی ، اصلی ، منحصر به فرد و بهینه شده برای موتورهای جستجو شوید.

سئو محلی

خدمات شخصی برای تقویت حضور محلی مشاغل فیزیکی شما در موتورهای جستجو. فروشگاه خود را در Google Maps و نمای خیابان تبلیغ کنید.

سوالات خودتون رو از ما بپرسید

اگر برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود ترید دارید و در این زمینه به دنبال مشاوره هستید اطلاعات تماس خودتون رو برای ما بذارید تا در اسرع وقت باهاتون تماس گرفته بشه و اطلاعات لازم در اختیارتون قرار بگیره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    پشتیبان 24 ساعته پاسخگوی شماست