لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید. با سفارش از سایت، شما موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، مرکزسایت به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

1 :  قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.

2 : ایجاد وبسایت با محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین است و در صورت درج محتوای مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران وبسایت شما از پشتیبانی مرکزسایت خارج، امکانات آن لغو  و مسئولیت آن کاملا به عهده سفارش دهنده میباشد.

3 : تمامی وبسایت های ایجاد شده در مرکزسایت مادامی که شامل پشتیبانی مرکزسایت باشد، در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف توسط کارفرما دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.

4 : مسئولیت تمامی محتوای بارگذاری شده شده در وبسایت ساخته شده بر عهدۀ سفارش دهنده بوده و مرکزسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت یا محتوای وبسایت شما از بابت کپی رایت یا هرگونه سو استفاده ندارد.

5: سایت های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد . همچنین امکان تغییر نوع وب سایت به نوعی دیگر، مگر با سفارش جدید امکان پذیر نیست.

6 : ایجاد هرگونه وبسایت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیی ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود و وبسایت ایجاد شده از سیستم خدمات مشتریان مرکزسایت حذف می گردد. همچنین موارد در صورت لزوم به پلیس فتا و مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

7 : تکمیل سفارش و خرید هرگونه وبسایت یا خدمات از وبسایت و پلتفرم مرکزسایت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر و قرارداد آنلاین یا فیزیکی نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .

8 : از فضای هاست فقط برای وب سایت سفارش داده شده می توان استفاده کرد،بدین معنی که شما نمی توانید  جهت  هیچ گونه برنامه یا وب سایت دیگر و یا هرگونه عملیات  غیر مرتبط دیگر را از این هاست استفاده کنید و یا دسترسی مستقیم به آن داشته باشید.

9: وظیفه مدیریت حجم و پهنای باند فضای میزبانی (هاست) بر عهده مشتری است و در صورتیکه فضای ذخیره سازی و یا پهنای باند بیشتری مورد نیاز مشتری باشد فضای میزبانی با هزینه جداگانه قابل ارتقاء به پکیج های بالاتر میباشد.

10: پشتیبانی خدمات مرکزسایت بر اساس قالب سفارش داده شده با قابلیت های دیفالت هر پکیج و براساس کاربری صحیح هریک از آپشن ها و ترکیب درست سایت بعد از ارائه اولیه میباشد و در صورت هرگونه شخصی سازی قالب توسط مشتری و نصب هرکونه پلاگین غیر استاندارد یا تغییر در کدهای سایت، وبسایت مورد نظر از حالت پشتیبانی مرکزسایت خارج میشود و مسئولیت آن بر عهده مشتری است.

11: امکان حدف کپی رایت بدون هماهنگی با مرکزسایت وجود ندارد و در صورت حذف بدون هماهنگی سایت شما بصورت خودکار از دسترس خارج خواهد شد و در صورت تکرار مجدد مرکزسایت میتواند دسترسی کاربر به سرویس را مسدود نماید.

12: امکان لغو سفارش پس از ساخت سایت به دلیل اوپن سورس بودن نرم افزار (متن باز) امکان پذیر نمی باشد و پس از ساخت سایت بازگشت وجه فقط به دلیل مشکلات فنی تا 7 روز ممکن می باشد.